Breadcrumb

EKL UUED LIIKMED

18.05.2023

Katariin Mudist (1994) on lõpetanud Tartu Kõrgema Kunstikooli meedia- ja reklaamidisaini osakonna, Eesti Kunstiakadeemia kaasaegse kunsti osakonna magistriõppe ja täiendanud end aastatel 2020–2021 Gentis KASKi ülikoolis illustratsiooni osakonnas ning Budapestis Moholy-Nagy nimelises kunsti- ja disainiülikoolis meediadisaini ja animatsiooni osakonnas. 
Katariin tegeleb enamasti skulptuuri, installatsiooni, graafika ning keraamikaga. Mudisti loomingus on olulisel kohal ühiskond ja selle suhe indiviidiga ning loomingule on omane tundlik oskus vahendada eksistentsiaalset nukrust läbi omalaadsete lohutavate rituaalide.

Vaata ka: https://noba.ac/et/kunstnik/katariin-mudist/ 

Katrin Piile (1987) õppis aastatel 2006–2010 Eesti Kunstiakadeemias maali erialal. Piile on vabakutseline maali- ja tegevuskunstnik ning joonistaja ja osaleb aktiivselt näituse-tegevuses alates 2006. aastast. Katrin Piile maale ja joonistusi iseloomustab maaliline ja emotsionaalne, kuid sageli ka irooniline hüperrealism. Alates 2019. aastast kuulub Katrin Piile ka Eesti Maalikunstnike Liitu. 2020. aastal pälvis Piile Malle Leisi nimelise kunstipreemia. Piile on osalenud kunstirühmituste Non Grata ja C.N.O.P.T. performance’ites New Yorgis, Louisvilles Kentuckys, Berliinis ja Tallinnas.

Vaata ka: https://www.katrinpiile.com/

Johanna Ulfsak (1987) on õppinud aastatel 2007–2010 tekstiilidisaini Eesti Kunsti-akadeemias, 2011–2013 Kolding Disainikoolis Taanis tekstiilikunsti magistriõppes ja täiendanud end Kasuri kangakudumise kursusel Kawashima tekstiilikoolis Jaapanis. Ulfsak on disainer ja kunstnik, kelle teoseid on rahvusvaheliselt eksponeeritud nii kunstiteostena galeriinäitustel kui ka moe- ja disainisündmustel. Ulfsak seob loomingus traditsioonilisi tehnikaid tänapäevaste ideede ja esitlusviisidega, luues seeläbi omanäolisi vormipiire ja tähendusi nihutavaid installatsioone. 

Vaata ka: http://ulfsak.com/

Back to top