Ajakirja Kunst.ee sügisnumber 2020/3

16.09.2020

Eesti kunsti ja visuaalkultuuri kvartaliajakirja tänavune sügisnumber!
 
Mida me nüüd siis oleme tänaseks koroonakriisist õppinud, lugupeetud kunstiinimesed? Aga kliimakriisist? Kas jätkub aeglustumine või süveneb COVID-19 tagajärjel jõudsalt populaarsust kasvatanud virtuaalkoosolekute ja -näituste varjus hoopis elurütmi kiirenemine? Peavad ju vahepeal ära jäänud projektid millalgi lähitulevikus ikkagi realiseeruma, kuid millisel kujul? Kuidas üldse "olla hea" ehk elada ja tegutseda selles oi kui rahvusvahelises kunstimaailmas ilma piinlikult paisuva ökoloogilise jalajäljeta? Vähem igasuguseid lennuhäbi tiivustavaid -iennaale ja messe, rohkem lokaalseid kogukonnaalgatusi? Või mida me tegelikult vajame?
 
Siinses numbris küsivad kunsti alal küsimusi Kaarin Kivirähk, Madis Vasser, Siim Preiman, Kyle Chayka, Neeme Lopp, Jaan Elken, Raivo Kelomees, Mari Laaniste, Jan Kaus, Kaire Nurk, Tiina Tammetalu, Indrek Grigor ja Mailis Timmi.
2020. aasta kolmanda numbri pani kokku Andreas Trossek, ajakirja inglise keele toimetaja on Michael Haagensen ja eesti keele toimetaja Hedi Rosma, ajakirja kujunduskontseptsiooni autor on Margus Tamm.
 
Kaanehind: 5 EUR
 
Ettetellimisinfo, detailsem sisukord, varasemad numbrid ja toimetuse kontaktid:
http://ajakirikunst.ee/
 
Teabevoog:
http://www.facebook.com/kunstee
Tagasi üles