Eesti Rahvuskultuuri Fondi stipendiumikonkurss

23.09.2019

Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri Fond võtab kuni 15. oktoobrini vastu taotlusi 2020. aasta stipendiumideks ja kultuuriprojektide finantseerimiseks.
 
Taotlusi võtame vastu meili teel post [at] erkf.ee , posti teel Sihtasutuse Eesti Rahvuskultuuri Fond aadressil: Ants Lauteri 7-13, 10145 Tallinn.
 
Täpsemat informatsiooni jagamise tingimuste kohta ning taotluse esitamiseks vajaliku ankeedi saate Sihtasutuse Eesti Rahvuskultuuri Fond koduleheküljelt www.erkf.ee
 
Stipendiume ja toetusi jagatakse 138-st nimelisest allfondist, millest mitmed toetavad muusikuid.
 
Peep Keskküla fond toetab Eesti kunstielu arengut.
Jagamisele tuleb 500 eurot.
Halduskogu on 3-liikmeline: Kristi Keskküla, Tarmo Keskküla, Kaisa Puustak.
 
Renate Jõesaare stipendiumifondi stipendium antakse ühele eesti rahvusest isikule, kes on tegev kujutava kunsti alal.
Jagamisele tuleb 500 eurot.
 
Susan ja August Mölderi fond toetab kunstnikke ja tõlkijaid. Paarisaastatel saavad Susan ja August Mölderi fondi stipendiumi tõlkijad ja paaritutel aastatel kunstnikud. Sel aastal saavad Susan ja August Mölderi fondi stipendiumi kunstnikud.
Jagamisele tuleb 500 eurot.
 
Tiina Tammani fond toetab omapärast ja iseseisvat mõtlemist õppivate või loovtööga tegelevate noorte seas. Kandideerida võivad nii õpilased, tudengid kui ka kuni 30 aastased loomingulise tööga (kirjanikud, kunstnikud, fotograafid, ajakirjanikud jne) tegelevad noored. Omapärase ja iseseisva mõtlemise demonstreerimiseks on vaja kirjutada teemal „Mul on üks mõte“.
Jagamisele tuleb 1 000 eurot.
 
Taotlused esitatakse läbivaatamiseks Tiina Tammanile.
Tagasi üles