Kunstiministeeriumi saatekülalised eriolukorrast

01.04.2020

Kuna Raadiomaja on praktiliselt karantiinis, jäi märtsikuine Kunstiministeeriumi saade ametlikult ära. Küll aga olid juba kokku lepitud külalised ja väljastatud neile küsimused - seega otsustasime vestelda karantiini kodukootud tingimustes. Teemaks muidugi seesama eriolukord ning selle mõju kunstivaldkonnale. Millised probleemid kunstnikkonna ees praegu kõige teravamalt seisavad ning kuidas saavad riik ja loomeliidud praegu appi tulla? Kuidas mõjutab karantiin ning sellega kaasnev pikemas perspektiivis kunstivaldkonna toimimist? On siin ka mingeid positiivseid võimalikke arenguid võimalik ette kujutada? Lisaks isiklikke tähelepanekuid, kuidas kunstiga nüüd eriolukorra tingimustes siiski kohtuda. Küsis Maarin Mürk.
 
Intervjuu EKL presidendi Elin Kardiga, salvestatud 24.03.2020: https://soundcloud.com/maarinm-k/kunstiministeeriumi-intervjuu-ekl-presi... (21 min)
 
NB! Kuna vahepeal helitugevuse nivoo kõigub meist sõltumata asjaoludel ning nilpsab sõnalõppe, siis palun kasutage kõrvaklappe ja tugevamat helinivood!
 
Intervjuu Kultuurministeeriumi kunstinõuniku Maria-Kristiina Soomrega, salvestatud 30.03.2020: https://soundcloud.com/maarinm-k/kultuuriministeeriumi-kunstinounik-mari... (22 min)
 
 
Tagasi üles