Liviko ja Eesti Kunstnike Liit sõlmisid koostööleppe

25.09.2019

Eesti Kunstnike Liit ja Liviko sõlmisid koostööleppe, millega Liviko saab oma kvaliteetse veinivaliku märgiga Nautimus Eesti Kunstnike Liidu Hobusepea, HOP, Draakoni ja Vabaduse galerii 2019/2020 näitusehooaja toetajaks.
 
„Koostöölepe Livikoga annab Kunstnike liidule professionaalse ja kunsti hindava partneri Eesti kunstnike loomingu esitlemisel. Loomevabaduse ja inspiratsiooni kõrval hindavad loojad uudishimulikku ja kaasamõtlevat publikut, keda oma teostega kõnetada. Lisaks on võimalus nautida näituste avamistel asjatundjate koostatud veinivalikut, et kujundada nii teadlikku veinikultuuri,“ rääkis Eesti Kunstnike liidu asepresident Vano Allsalu.
 
„Meistritasemele pürgimine nõuab igal alal meelekindlust ja ennastsalgavat tööd. Pikaajalise Eesti rahvuskultuuri toetajana teame Livikos, et kultuur vajab arenguks erakapitali tuge. Sõlmisime koostööleppe Kunstnike liiduga, et anda oma panus võimendamaks meie kunstnike loomingu nähtavust ja seega mõju kogu ühiskonnale,“ lisas Liviko turundusdirektor Eve Nõmm.
 
Fotod Livikos toimunud koostööleppe sõlmimiselt: https://www.dropbox.com/sh/ihpdtdurklocjzo/AABpFxlg4Gu4yKhR5KK-DQFJa?dl=0 (fotod Rait Tuulas).
Liviko on pikaaegne Eesti Kunstimuuseumi, Rahvusooper Estonia ja Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri toetaja. Samuti on Liviko Eesti Kirjanike Liidu romaanivõistluse taasalgataja ja toetaja.
 
Eesti suurimaid loomeliite Eesti Kunstnike Liit ühendab 968 liiget ja 18 alaliitu. EKL on asutatud 1943. aastal. EKL on Eestis suurima professionaalsetele kunstnikele suunatud kunstitaristu valdaja ja arendaja ning produktsiooni- ja esitluskeskkondade pakkuja tegevkunstnikele. Eesti Kunstnike Liidu galeriides toimus eelmisel aastal 68 kunstinäitust, mida külastas 55 037 vaatajat.
 
AS Liviko on 1898. aastal asutatud kvaliteetalkoholi ja mittealkohoolsete jookide tootja, eksportija ja maaletooja. AS Liviko tootmine ja peakontor asuvad Tallinnas, harukontorid Riias ja Vilniuses. AS Liviko kuulub Baltimaade kolme suurema alkoholifirma hulka, pöörates tootmise kõrval sama suurt tähelepanu ka alkohoolsete jookide ekspordile ja impordile.
Tagasi üles