Näituse „Barry jalutab omapäi“ finiš ja live-arvustus Kogo galeriis

10.01.2020

Kogo galeriis on viimast nädalat avatud Anastasia Sosunova näitus „Barry jalutab omapäi“, mis on tekitanud vastakaid tundeid ja huvitavaid mõtteid, meeldinud ja mitte meeldinud, olles selles mõttes kõige progressiivsem kaasaegse kunsti näitus, mis Kogo galeriis seni on toimunud.
 
Laupäeval, 11. jaanuaril algusega kell 15 toimub näitusel Tanel Randeri ja Margit Lõhmuse live-arvustus.
 
Tanel Rander on kunstnik, kuraator ja kirjanik. 2010. aastal lõpetas ta Eesti Kunstiakadeemias interdistsiplinaarsete kunstide õpingud ning jätkas doktorantuuris uurimusega, mis käsitleb Ida-Euroopa subjektsust ja dekoloniaalsust. 2018. aastal vedas Tanel Rander Valgas Brīvības galerijat ning Valga/Valka kunstiprogrammi.
 
Margit Lõhmus on kunstnik ja kirjanik ning Kogo galerii näitusevalvur. Margit Lõhmuse novelle on avaldatud raamatusarjas „Eesti novell“, Vikerkaares ja Värskes rõhus ning 2019. aasta kevadel ilmus tema esimene raamat „Sterne“. 10. jaanuaril ilmub ajalehes Sirp Margit Lõhmuse näitusevalvuri päevik Anastasia Sosunova näitusest.
 
Rohkem infot näituse kohta:
https://www.kogogallery.ee/ee/naitused/barry-jalutab-omapai/
 
Kogo galerii publikuprogrammi toetab Eesti Kultuurkapital ja Tartu linn. Näitust toetab Eesti Kultuurkapital, Tartu linn, Leedu Kultuurinõukogu. Näitus toimub koostöös Vilniuse galeriiga (AV17).
 
Lisainfo:
Kogo galerii
Gsm: +372 557 7592
E-post: kogo [at] kogogallery.ee
 
Kastani 42, Tartu
K–R 13:00– 9:00
L 13:00–18:00
muul ajal kokkuleppel või kui uksed on avatud
www.kogogallery.ee
Tagasi üles