Paul Kuimeti ja Magnhild Øen Nordahli näitus "Lahtivõetud vaade" on Kais avatud kuni pühapäevani, 9. augustini. Kui sa pole veel näitusele jõudnud, on sel nädalal viimane võimalus seda külastada. Ka neil, kes on juba näitusel käinud, on põhjust tagasi tulla.
Näituse viimast päeva 9. augustil tähistame finissage'iga, mille puhul muutub näituseprogramm tavapärasest veidi erinevaks.
Kell 16 toimub tuur Paul Kuimetiga, kus saab kunstniku enda pilgu läbi rohkem teada näituse kujunemisest, teoste taustast ja neid ühendavatest mõtetest.
Kell 17 linastub väikeses kinos näitusel linastuva teose "Technique" asemel Kuimeti varasem 16mm film "Materiaalsed aspektid" (2020). Mõlema filmi keskmes on poolläbipaistev materjal ja töölaual toimuv tegevus, kuid vaatepunkt liigub kahe erineva elukutse vahel – arhitekti asemel näeme sama lauda kollaažikunstniku pilgu läbi.
Finissage'i päeval kehtib kõigile sooduspilet 7 €. Pärast tuuri tõstame koos klaasi mulli.
Sissepääsu tagab ka Muuseumikaart ja Tallinn Card.