Breadcrumb

Kohtumine Tarmo Jüristoga

17.11.2023

Kampaania „Ravikindlustus kõigile!“ algusest on nüüdseks möödas 16 kuud. Kuna kampaania ei ole veel lõppenud, on just nüüd õige hetk vaadata seni tehtule ning saavutatule tagasi ja seada samme uuteks tegevusteks. Selleks on parim viis küsida tagasisidet ja nõu kõige kogenumatelt. Liidu president Elin Kard kohtus neljapäeval, 16.11.2023 koos Kunstiasutuste Liidu juhi Kadi-Ell Tähiste ja Eesti Kinoliidu juhiabi-projektijuht Kreet Maureriga sihtasutuse Liberaalne Kodanik (SALK) asutaja Tarmo Jüristoga.

Vahetasime mõtteid ja kogemusi, rääkisime loovisikute olukorrast laiemalt ning loomulikult rääkisime ravikindlustusest, sotsiaalsetest garantiidest ja kuidas see meid kõiki ühiskonnas ühel või teisel moel mõjutab. Lisaks saime ka mitmeid häid soovitusi, kuidas koos ühiskonda veel paremaks paigaks muuta.

Tarmo Jüristo on kodanikuaktivist ja kolumnist, oli aastatel 2016–2020 mõttekoja Praxis juhatuse esimees, Praxise analüütikute eestvedamisel valmis aastal 2021 ka loovisikute keerukat olukorda analüüsiv uuring „Vabakutseliste loovisikute sotsiaalkaitse ja toimetulek“ ning seetõttu on see teema ka Tarmo Jüristole tuttav ja siiani oluline. Aastal 2020 asutas Tarmo Jüristo koos mõttekaaslastega sihtasutuse Liberaalne kodanik (SALK).

Vaata ka: https://salk.ee

 

Foto: Cloe Jancis

Tagasi algusesse