Breadcrumb

I Λ I V I "Posteden"

17.10.2019

Sel laupäeval, 19. oktoobril etendub Kanuti Gildi SAALis ühekordselt kunstniku ja moedisaineri Laivi moeetendus POSTEDEN. See on Laivi loodud performatiivsete moeinstallatsioonide seeria 4. etendus, millele on eelnenud “Mystifying Mundane”, “Long Live Trashed Bodies” ja “When I Was a Girl & Life Was Yet Ahead”.
 
POSTEDEN on poeetiline vaatemäng ja argiste situatsioonide emotsionaalne peegeldus, mille keskmes on rõivad kui Eedeni-järgse ajastu materiaalne kehastus: rõivad kui düstoopia illustratsioon, rõivad kui keha abstraktsioon. Ruumi täitev atmosfäär kujuneb koos liikumise, heli- ja valguslahendustega.
 
Laivi on kunstnik, kes väljendab end erinevate moekäsitluste kaudu, analüüsides rõivastust ja keha katmise meetodeid laiemalt nii visuaal-esteetilisel, funktsionaalsel kui ekspressiivsel tasandil. Tema loomingut iseloomustab materjalipõhine eksperimenteeriv lähenemine pindadele ja vormidele. Laivi on õppinud moedisaini Eesti Kunstiakadeemias (BA 2012) ja Aalto Ülikoolis Helsingis (MA 2017).
 
Kunstnik: Laivi
Video- ja helikunstnik: Mihkel Maripuu
Valguskunstnik: Oliver Kulpsoo
Dramaturg: Henri Hütt
 
Etendust toetavad Eesti Kultuurkapital, Hobusepea galerii ja Moe
Peenviinavabrik.
 
 
Piletid eelmüügil Piletilevis 8/12 EUR ja kohapeal 10/15 EUR.
https://www.piletilevi.ee/est/piletid/teater/performance/laivi-posteden…
 
Kanuti Gildi Saal
Tel: +372 646 4704
E-post: saal@saal.ee
Pikk 20, 10133 Tallinn
 
Tagasi algusesse